Günün özeti

Günün özeti
14 Nisan 2018 18:16
52 Okunma

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik. ABD Esad rejimini vurduABD, İngiltere ve Fransa Suriye'de Esad rejimine ait hedefleri vurdu. ..."Rejimin saldırılarının cevapsız...

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.
ABD Esad rejimini vurdu
ABD, İngiltere ve Fransa Suriye'de Esad rejimine ait hedefleri vurdu.
...
"Rejimin saldırılarının cevapsız bırakılması düşünülemezdi"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD, Fransa ve İngiletere'nin Suriye operasyonuyla ilgili, "Rejimin daha önce de çeşitli defalar yaptığı bu tür saldırıların cevapsız bırakılması elbette düşünülemezdi" dedi.
...
Yıldırım'dan Suriye operasyonu değerlendirmesi
Başbakan Binali Yıldırım ABD, Fransa ve İngiltere'nin Suriye'ye yönelik operasyonunu değerlendirerek, "Bunu olumlu bir adım olarak görüyoruz ama kalıcı barış için daha fazlasına ihtiyaç var" dedi.
...
"Geç kalmış bir harekattır"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'nin Suriye'ye düzenlediği hava saldırısının geç kalınmış bir harekat olduğunu söyledi.
...
Biri sözde lider kadroda, 67 terörist daha...
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), son bir hafta içinde biri sözde lider kadroda olmak üzere 67 teröristin etkisiz hale getirildiğini, Zeytin Dalı Harekatı'nda ise etkisiz hale getirilen terörist sayısının 4 bin 157 olduğu bildirildi.
...
İstanbul'da DEAŞ operasyonu: 51 gözaltı
14.04.2018 14:28:48 İstanbul / Asayiş
İstanbul'da, terör örgütü DEAŞ'la bağlantılı yabancı uyruklu 51 şüpheli, 6 ilçede belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonlarla yakalandı.
(İHA)

Kaynak: İHA

YORUM YAP


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masa Üstü Sürüme Geç